Placówka INTEGRACYJNA to

- 3-4 latki grupa maluchy
- 4-5 latki grupa średniaki
- 5.6 latki grupa starszaki
- 6-7 latki grupa RPP (zerówka)

Zajęcia są opracowane i dostosowane do potrzeb i możliwości każdego dziecka.

Zajęcia prowadzone są przez najlepszych pedagogów przedszkolnych i wczesnoszkolnych, nauczyciela rytmiki, nauczyciela tańca, pedagogów specjalnych, psychologa, logopedę, rehabilitanta, terapeutów integracji sensorycznej, terapeutów terapii behawioralnej.

Posiadamy doświadczenie w zakresie edukacji integracyjnej w oparciu o rozwojowe potrzeby dzieci pełnosporawnych, jaki i indywidualne potrzeby dla dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Kształcenie Specjalne i WWRD w Integracji

W naszej pracy stosujemy zindywidualizowane metody terapeutyczne wynikające ze wskazań zawartych w orzeczeniu o potrzebie kształcenia specjalnego i naszych obserwacji związanych z indywidualną pracą z dzieckiem. W trosce o dostosowanie oddziaływań terapeutycznych do potrzeb dziecka i holistyczny rozwój każdego przedszkolaka tworzymy indywidualne plany edukacyjno-terapeutyczne opracowywane przez naszych psychologów, pedagogów specjalnych, logopedów, terapeutów SI i rehabilitanta mające na względzie całościowy rozwój dziecka z wykorzystaniem różnorodnych metod pracy.

*Realizujemy wszystkie zalecenia zawarte w indywidualnym orzeczeniu o potrzebie kształcenia specjalnego oraz opinii o wczesnym wspomaganiu rozwoju.

OFERTA

Zajęcia edukacyjne

Wyprawka przedszkolaka, z wyjątkiem podręczników

5 x w tygodniu

2 x w tygodniu

Gimnastyka

Taniec

Przedszkole i piłka

1 x w tygodniu zajęcia ogólnorozwojowe

Wsparcie psychologa

Wsparcie specjalisty

Wsparcie logopedyczne

Wsparcie specjalisty

Logorytmika

Wyżywienie

Własna kuchnia – indywidualne diety.
4 posiłki w ramach dnia – śniadanie, obiad, podwieczorek + poczęstunek na świetlicy popołudniowej.

WWRD

Realizujemy bezpłatnie opinię o WWRD w wymiarze 6 godzin miesięcznie

KSZTAŁCENIE SPECJALNE w integracji

Gwarantujemy profesjonalną opiekę dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Zapisz swoją pociechę do naszego Przedszkola

Działaność Integracyjnego Przedszkola Zdrowia docenili:
Rzecznik Praw Dziecka przyznając tytuł „Lidera Integracji„,
Zachodniopomorski Kurator Oświaty nagradzając nas tytułem „Zachodniopomorskiej Placówki Jakości
Tak naprawdę najważniejszymi ocenami dla nas są uśmiech dzieci i zadowolenie rodziców.

Zobacz, jak wygląda nasze
przedszkole

Co mówią o nas rodzice?

Najlepsze przedszkole w Szczecinie.

Moje dwie córki czasem nie chciały wyjść z przedszkola… tak dobrze się tam bawiły.

Adam Grabowski

Dzieci tam naprawdę są szczęśliwe.

Jeśli masz obawy przed puszczeniem dziecka do przedszkola to tam zajrzyj.

Daria Walczak

Cudowna, profesjonalna i przede wszystkim komunikatywna kadra.

Wychowawczynie, pomoc, specjaliści. Wspaniała Pani dyrektor. Sale dla dzieci są przestronne i dobrze wyposażone. Dzieci są szczęśliwe i zaopiekowane. Polecam placówkę.

Joanna Krasocka

Przedszkole polecam każdemu rodzicowi,

Duży plus za własną kuchnię, zajęcia dodatkowe magia sztuki prowadzona przez Pana Marka jest uwielbiana przez dzieci. Przedszkole organizuje pikniki rodzinne podczas których są różne atrakcje, grill oraz słodki poczęstunek.

Justyna Zatorska

Polecam! Spędziliśmy tam 5 lat i z cały sercem mogę polecić to przedszkole.

Wykwalifikowana kadra z cudownym podejściem do dzieci. Własna kuchnia jest ogromnym plusem przez 5 lat moje dziecko jadło świeżo przygotowane posiłki ( nie z plastikowych pojemników ) do tego możliwość wybrana diety bądź wykluczenia pojedynczych rzeczy.

Malwina Kosiacka

Super przedszkole!

Obydwie moje córki uczęszczały do IPZ i byłam bardzo zadowolona. Panie miały bardzo indywidualne podejście do każdego maluszka, dzięki temu dzieci naprawdę rozwijały się doskonale i każde w swoim tempie.

Gosia Kondarewicz

To nie jest tylko przedszkole, to jest społeczność.

Dzieci miały opiekę, zrozumienie, rozwój i bogactwo innych aktywności o których pewnie nawet nie wiem, pomimo, że aktywnie uczestniczyłem w życiu przedszkola. Dziękuje!

Jakub Głowacki